poniedziałek, 31 grudnia 2012

Koniec roku

Wszyscy szykują się już do pożegnania starego roku i przywitania w nadziei nowego. Ja czuję się trochę jak na wojnie, wkoło wszędzie słychać mniejsze lub większe "wybuchu". Studenci, dzieciaki z sąsiedztwa i chyba wszyscy tak naprawdę puszczają fajerwerki i petardy. Czemu teraz? Nie lepiej poczekać, aż się ściemni, dla lepszego efektu? 

Ja i Maurycy za parę godzin udajemy się do Delft, świętować na domówce ze znajomymi. Po zeszłorocznych doświadczeniach z klubowym imprezowaniem byłam więcej niż szczęśliwa, że zostaniemy w domu w kameralnym gronie przyjaciół. Relacja z tegorocznego Sylwestra zapewne pojawi się tu niedługo ;)

W tym miejscu chciałam serdecznie podziękować wszystkim moim Czytelnikom i odwiedzającym. Dziękuję, że towarzyszyliście nam przez ten rok! To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Tuż po Nowym Roku powrócimy znów z nowymi i mam nadzieję ciekawymi tematami, które już kotłują się w mojej głowie. W międzyczasie składamy Wam z Maurycym gorące życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, żeby szczęście Wam sprzyjało, nadzieja nie opuszczała, inspiracja napędzała do działania i żeby rok 2013 zaskoczył Was wieloma przyjemnymi niespodziankami. 

Źródło

4 komentarze:

 1. Dziękujemy i wzajemnie. Niech wspaniały będzie nie tylko Sylwester, ale i cały rok! Szczęścia w 2013.

  OdpowiedzUsuń
 2. To dopiero moje/nasze "pierwsze kroki" w Nibylandii. Najlepszego w Nowym Roku. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Nowy Rok 2013 przyniesie Ci radość,
  miłość, pomyślność i spełnienie
  wszystkich marzeń
  a gdy się one już
  spełnia nich dorzuci garść jeszcze nowych
  marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
  W Nowym Roku samych szczęśliwych tylko chwil... Agata

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w ty,m roku spędzam sylwka w pl., wkońcu po 5 latach się należy!!
  Znam ten ból petardowego szaleństwa w nl. całą dobe walą wszędzie - brr.

  Z okazji nowego roku życzę wam samych cudownych chwil, spełnienia marzeń i wytrwałośći w dążeniu do celów jakie sobie postanowiliście. Oby ten nowy rok przyniósł same pozytywne przeżycia :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...